Garë automobilistike në Ferizaj (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në qytetin e Ferizajt janë mbledhur merakliet e automobilizmit për të zhvilluar një garë rrugëve të këtij qyteti.

Interesimi i ngasësve të makinave nuk është i vogël. As interesimi i qytetarëve për të parë “Schumacheret” kosovarë nuk po mungon.

 

11178551_10206456767446849_122436866_n 11186385_10206456767486850_1914880889_n 11198564_10206456767286845_1135347398_n a

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gare-automobilistike-ne-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala