Gardiani futi drogën në burg

Autori:Avdyl Pajaziti

Një gardian i Burgut të Dubravës ka futur drogë në këtë burg.

Këtë e ka thënë në emisionin “Betimi për Drejtësi” në transmetusin publik Sokol Zogaj ushtrues detyre i komisarit të Shërbimit Korrektues të Kosovës.

Sipas tij ndaj gardianit janë marrë masa nga institucionet përkatëse të Kosovës ndërsa rasti ka ndodhur para dy netësh.

Sipas Zogajt mallrat që më së shumti futen nëpër burgje është marihuana.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gardiani-futi-drogen-ne-burg/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala