Ganimete Musliu kalon përmes turmës së protestuesve

Autori:Avdyl Pajaziti

Ganimete Musliu nga radhët e PDK-së është parë duke dalur nga Kuvendi dhe duke kaluar përmes turmës që ishte mbledhur para Qeverisë së Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ganimete-musliu-kalon-permes-turmes-se-protestuesve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala