Ganimete Musliu i thotë ‘JO’ Speciales

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka rikonfirmuar qëndrimin e saj se do të votoj kundër Gjykatës Speciale.

Ajo ka thënë se nuk ka pasur presion që të shpreh voton kundër vullnetit të partisë së saj.

“Unë askënd nga deputetët nuk do ta ftoj, që as të votojë dhe as të mos e votojë Gjykatën Speciale, ngase secili jemi të vetëdijshëm”, ka thënë Musliu.

Ajo ka thënë se nuk i beson drejtësisë nga kjo gjykatë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ganimete-musliu-i-thote-jo-speciales/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala