Ganimete Musliu i quan qyqana pjestarët e opozitës

Autori:Avdyl Pajaziti

Ganimete Musliu i ka thënë pjestarëve të opozitës që të mos bëhen qyqana por të votojnë kundër Gjykatës Speciale, transmeton Gazeta Fjala.

“Mos u bëni qyqana, por votojeni Gjyatën Speciale, votoni ato fjalë që po i flisni”, tha Ganimete Musliu.

Ndërsa Zafir Berisha u kundërpërgjigj duke i thënë asaj se në qoftë se bëhet fjalë për qyqana ata janë afër saj./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ganimete-musliu-i-quan-qyqana-pjestaret-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala