Ganimete Musliu dërgon selam: Këtu jemi!

Autori:Gazeta Fjala

Ganimete Musliu, deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), para pak castesh ka postuar një foto në llogarinë e saj në Facebook, me përshkrimin “Këtu jemi”.

Në foto ajo shihet me Ministren Edita Tahiri, dhe deputetet e tjera të partisë së saj: Luljeta Veselaj-Gutaj dhe Selvije Halimi dhe duket se fotoja është bërë në Kuvendin e Kosovës.

Në ndërkohë, ende nuk ka filluar seanca që u planifikua që të fillojë në orën 22:00 dhe nuk ka ndonjë informacion zyrtar se kur pritet të nisë./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ganimete-musliu-dergon-selam-ketu-jemi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala