Ganimete Musli nuk e ndërron mendjen për Gjykatën Specialen

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu edhe pas mbledhjes së Grupit parlamentar të PDK-së nuk ka ndërruar mendje lidhur me krijimin e Gjykatës Speciale.

Ajo tha se në momentin që ndërron mendje lidhur me këtë çështje do ta bëjë publike.

“Unë e kam thënë publikisht që në momentin që do të ndërroj mendim do ta jap publikisht qëndrimin. Unë asgjë nuk kam ndryshuar deri më tani dhe nuk kam të shtoj më tepër për gjykatën se sa kam thënë deri më sot”, tha Musliu. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ganimete-musli-nuk-e-nderron-mendjen-per-gjykaten-specialen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala