Fytyra e krizës europiane: Dyndje masive të refugjatëve në ishujt grekë

Autori:Gazeta Fjala

Europa po përballet me krizën më të madhe të sigurisë në 10 vitet e fundit. Sipas Europolit më shumë se 5 mijë xhihadistë enden në Europë momentalisht.

6 mijë emigrantë kanë ardhur tre ditët e fundit në ishujt greke teksa shumë vende refuzojnë pranimin e tyre.

Fotot e dhimbshme që sjell Daily Mail tregojnë vuajtjet e refugjatëve që kanë mbërritur në Greqi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fytyra-e-krizes-europiane-dyndje-masive-te-refugjateve-ne-ishujt-greke/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala