“Furious 7” lë pas “Fifty Shades Of Grey”

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndonëse në krye të listës më parë klasifikohej “Fifty Shades Of Grey“, tashmë vendin e tij e ka zënë “Fast and Furious 7″. Ky film zë vendin e nëntë në dhjetëshen e filmave me premierat më të suksesshme në histori.

Furious 7″, filmi i fundit i sagës “Fast & Furious“, ka thyer rekordet duke u klasifikuar sifilmi më i shikuar që në fundjavën e parë të shfaqjes, duke arritur shumën prej 143 milionë dollarë të grumbulluara në “box office”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/furious-7-le-pas-fifty-shades-of-grey/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala