Fuqitë e Mëdha mbështesin Kosovën, janë kundër shtyrjes së votimit

Autori:Avdyl Pajaziti

Fuqitë e mëdha po e mbështesin anëtarësimin e Kosovës edhe gjate debatit te ashpër qe po zhvillohet ne UNESCO. SHBA, Britania, Gjermania, Franca dhe Italia ne fjalimet e tyre u shprehen kundër shtyrjes se votimit dhe pro anëtarësimit të Kosovës ne UNESCO.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fuqite-e-medha-mbeshtesin-kosoven-jane-kunder-shtyrjes-se-votimit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala