Fundjavë me shi e stuhi

Autori:Avdyl Pajaziti

E shtuna në Kosovë pritet të jetë me shi, të reshura e bubullima e mot me stuhi parashihet në natën ndërmjet të shtunës e të dielës.

Meteorologë parashohin stuhi të kohëpaskohshme shiu me reshje të mëdha.

Mot i ngjashëm, pritet të jetë deri të mërkurën. Nga e enjtja pritet të jetë mot me diell.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fundjave-me-shi-e-stuhi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala