FSK-ja në QKUK për ta neutralizuar mjetin shpërthyes

Autori:Gazeta Fjala

Njësia e deminimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës ka ardhur në vendin ku është gjetur bombë në Klinikën e Syrit në QKUK për ta neutralizuar mjetin shpërthyes.

Në Klinikën e Syrit në QKUK më herët u gjet një mjetë shpërthyes, njofton Klan Kosova.

Për mjetin e dyshimit stafi i QKUK-së menjëherë kishte njoftuar policinë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fsk-ja-ne-qkuk-per-ta-neutralizuar-mjetin-shperthyes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala