Fshatrat e Vitisë ende nën ujë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Uji ende nuk është shtjerrë. Fshati Burdik i komunës së Vitiës ende vazhdonë të jetë i mbuluar më ujë.

Pamjen aktuale të këtij vendi e tregojnë edhe këto fotografi.

11091374_10152819741298479_679328629_n

11081814_10152819741318479_777421104_n

11082981_10152819741303479_859677175_n

11088962_10152819741293479_2115984296_n

11096910_10152819741308479_1642805724_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fshtrat-e-vities-ende-nen-uje-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala