Fshatrat e Drenasit mobilizohen për Ferat Shalën

Autori:Gazeta Fjala

Fshati Orllat, Bytyq, Gjergjaj Negroc dhe Vucak, janë mobilizuar për të përkrahur, kandidatin për deputet të PDK-së, Ferat Shala.

Para banorëve të këtyre fshatrave, Shala ka prezantuar edhe planin për rimëkëmbje ekonomike, shkruan Gazeta Infokus.

“Pjesëmarrja e qytetarëve nëpër takimet tona është vërtetë mbresëlënëse, edhe për kundër rrethanave të njohura. Qytetaria aktive këmbëngulin në ndryshimin këtij kursi qeverisës. Ata kanë shpresa të mëdha në programin për rimëkëmbjen ekonomike, të cilin po e prezanton para qytetarëve Partia Demokratike e Kosovës. Orllati, Bytyqi, Gjergjaj, Negroci dhe Vuçaku, si çdo herë të përcaktuar dhe të përkushtuar për ta mbështetur PDK-në”, ka shkruar Shala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fshatrat-e-drenasit-mobilizohen-per-ferat-shalen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala