Fshati Shaptej në përkrahje të Lahi Brahimaj

Autori:Gazeta Fjala

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka qenë mysafir në fshatin Shaptej.

Brahimaj nga aty ka thënë që ky fshat gjithmonë i ka dhënë mbështetje.

Postimi i plotë:

Në odën e Tafil Hajdarit u nderova me mikpritjen dhe mbështetjen qe me dhanë Shaptej. Mbështetja nga ky fshat nuk më ka munguar asnjëherë, sonte e rikonfirmuan qe dhe kësaj radhe jemi bashkë.
Faleminderit Shaptej dhe ju Tafil dalshim faqebardhë!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fshati-shaptej-ne-perkrahje-te-lahi-brahimaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala