Fotot tregojnë se fëmijët nuk kanë nevojë për ipad!

Autori:Avdyl Pajaziti

Teknologjia moderne është futur së tepërmi në jetën familjare pasi kompjuterët, tabletët apo televizori kanë zëvendësuar argëtimin në natyre, kështu që një nënë është munduar ta luftojë këtë gjë.

Që nga viti 2012, fotografja Izabela Urbaniak nga Polonia, ka fotografuar fëmijët e saj teksa shijojnë pushimet verore në vendet piktoreske të Lugowiska.

Fotografitë bardhë e zi tregojnë djemtë e Izabela së bashku me kushërinjtë e tyre, teksa argëtohen dhe bisedojnë pa pasur nevojë për teknologjinë e fundit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fotot-tregojne-se-femijet-nuk-kane-nevoje-per-ipad/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala