Foto të reja nga Lagjja e Trimave (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

 

 

 

Gazeta Fjala sjellë përmes fotografive të realizuara para pak çastesh gjendjen në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Gëzhoja plumbash të kalibrit të rëdë e dëshmi të granatave shihen kudo.

Siç edhe shihet, banorët nuk kanë ku të kthehen, pasi shtëpit u janë shkatërruar.

kumanova 12 kumanova 11 kumanova 10 kumanova 8 kumanova 6 kumanova 5 kumanova 4 kumanova 3 kumanova 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-te-reja-nga-lagjja-e-trimave-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala