Foto të ralla nga Shqipëria komuniste

Autori:Zekirja Shabani

Gazeta mapo ka botuar ciklin e fotografive të shkrepura gjatë peridhës së Realizmit Socialist në Shqipëri.

Shihet përditshmëria dhe jeta e qytetarëve në skaje të ndryshme të vendit. Ajo kohë duket shumë e largët sot dhe shumë gjëra kanë ndryshuar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-te-ralla-nga-shqiperia-komuniste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala