Foto nga aksidenti në rrugën “Agim Ramadani”

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mesditë në Prishtinë, përkatësisht në rrugën “Agim Ramadani”, një këmbësor është shkelur në vija të bardha nga një veturë.

Përsoni i lenduar ishte mbi 50 vjeç, pas lendimeve të marra është derguar në emergjencë.

Gazeta Fjala ju sjell fotot nga vendi i ngjarjes.

f1 f2 f3 f4

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-nga-aksidenti-ne-rrugen-agim-ramadani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala