Foto e rrallë: Hashim Thaçi në shkollë të mesme

Autori:Avdyl Pajaziti

Në këtë foto shihet zv. Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme z. Thaçi së bashku me shokët dhe shoqet e klasës.

Janë dy foto të bashkuara në një me dy arsimtarë të ndryshëm. Në foton e dytë siç shihet mund të ishin në orën e biologjisë për shkak të pamjes mbrapa dhe fotove që mbajnë nxënësit në duar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-e-rralle-hashim-thaci-ne-shkolle-te-mesme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala