Foto e ditës

Autori:Avdyl Pajaziti

Ky supermarket gjendet në Rrugën e Kombit, afër Kukësit. Në këtë Supermarket furnizohen me ushqim dhe pije gjithë kuksianët dhe kosovarët që e vizitojnë Shqipërinë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-e-dites-3/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala