Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo foto gjendet para Shkollës së Policisë në Vushtrri. Kjo komunë kohën e fundit në këtë vend ka shtruar rrugën dhe trotuarin. Por, si duket si qytet i vjetër që është, Vushtrria ka vendosur të ketë atraksione turistike nga më të ndryshimit duke u shquar edhe për forma moderne dhe unike arkitektonike. Kësaj radhe eksperiment ishte një shtyllë elektrike. Pamja flet vet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-e-dites-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala