Foto dhe video nga aksidenti i rëndë në Shipol

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka konfirmuar për Indeksonline se në aksidentin e ndodhur në Shipol të Mitrovicës janë lënduar katër persona, por të cilët janë jashtë rrezikut për jetë.

Vazhda e aksidentit, sipas policisë është se vetura e tipit BMW është futur në një tejkalim të pasigurt dhe ka goditur veturën tjetër, Renault Clio duke u përplasur në një shtyllë elektrike dhe afër një dyqani në rrugë.

Në dy veturat janë katër të lënduar, dy në BMW dhe dy në Renault Clio, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë, ka thënë Zahiti.

Aksidenti ne Shipol 1

Aksidenti ne Shipol 2

Aksidenti ne Shipol 3

Aksidenti ne Shipol 4

Aksidenti ne Shipol 5

Aksidenti ne Shipol

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foto-dhe-video-nga-aksidenti-i-rende-ne-shipol/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala