Foshnja që vdiq nga kafshimi i qenit

Autori:Avdyl Pajaziti

Është zbuluar fotoja e foshnjës tre javëshe që vdiq pasi u kafshua nga një qen.

Fotoja e fëmijës që ndërrojë jetë në spital është plasuar në rrjetet sociale.

Reggie Blacklin u sulmua nga kafsha kur nuk ndodhej askush tjetër në shtëpi, raporton Metro, përcjellë Klan Kosova.

Rasti tragjik i ndodhur në Sunderland të Anglisë, ende nuk është zbardhur plotësisht.

Fqinjët e familjes thonë se nëna e fëmijës nuk i linte kurrë vetëm foshnjën, prandaj është e çuditshme se si ka ndodhur.

Policia ka filluar hetimet edhe pse shkaqet e tragjedisë nuk janë zbuluar ende, këta të fundit u shprehën shumë të pikëlluar

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/foshnja-qe-vdiq-nga-kafshimi-i-qenit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala