Formacioni i lojës miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë

Autori:Gazeta Fjala

Para pak minutave ka nisur loja miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Më poshtë janë formacionet zyrtare të Kosovës dhe Shqipërisë.

Kosova: Ujkani, Perdedaj, Berisha, Sadiku, Paqarada, Alushi, Zejnullahu, Halimi, Brahimi, Berisha, Celina.

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Rrahmani, Cana, Gjimshiti, Aliji, Basha, Memushaj, Kace, Gashi dhe Sadiku.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/formacioni-i-lojes-miqesore-mes-kosoves-dhe-shqiperise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala