Forcat ushtarake maqedonase ia mësyjnë “Kodrës së Diellit” (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Forca ushtarake janë ngjitur drejtë Kodrës së Diellit sot në mëngjes rreth orës 10:00.

Nuk dihet arsyeja pse këto forca po shkojnë në Kodrën e Diellit, por banorët janë shqetësuar duke e pasur të freskët   ngjarjen e Kumanovës./TetovaSot/.

 

 

 

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/forcat-ushtarake-maqedonase-ia-mesyjne-kodres-se-diellit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala