Forca të shumta para stacionit kryesor të policisë

Autori:Gazeta Fjala

Forca të Policisë së Kosovës janë rreshtuar pranë stacionit numër një të Policisë së Kosovës duke shtuar sigurinë në këtë objekt.

Këto masa janë ndërmarrë pasi që dhjetëra aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, përfshirë edhe ish-liderin Albin Kurti, janë arrestuar nga policia.

Herën e fundit kur ishte arrestuar Albin Kurti, aktivistë të kësaj partie kishin hedhur objekte të forta në drejtim të këtij objekti./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/forca-te-shumta-para-stacionit-kryesor-te-policise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala