Flet gruaja e Sami Lushtakut

Autori:Zekirja Shabani

Feride Lushtaku, bashkëshortja e kryetarit të Skënderajt, Sami Lushtakut, ka reaguar pas dënimit prej 12 vjet burg që i shqiptoj gjykata bashkëshortit të saj një ditë më parë.

Përmes një postimi në Facebook ajo ka shprehur pakënaqësinë e saj me këtë dënim duke i quaajtur gënjeshtra të montuara faktet që quan në dënimin e burrit të saj./Gazeta Fjala/

Lexojeni të plotë postimin e Feride Lushtakut:

Forcën dhe krenarin tënde smund ta mposht as ky dënim i pamerituar. Një fjalëe urt popullore thot “buka jote të vret” e sot po bindem që kjo qenka e vërtetë . Turp (emri i deshmitarit) …. për gënjeshtrat që ja montove gjith familjes ton, dikur ishe miku ynë e sot zgjodhe të jesh armiku ynë me dëshmi të rrejshme. E përfundove “Misionin e Serbis”. Mos i thuaj vetit Shqipëtar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/flet-gruaja-e-sami-lushtakut/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala