Fleni fleni?! (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Derisa bora po mbulon Prishtinën asnjë puntorë i ndonjë kompanie të kontraktuar e as puntor komunal nuk është pare rrugëve të kryeqytetit duka pastruar borën. Si rrjedhoj e kësaj shumë tollovi janë shkaktuar në komunikacion madje ka pasur edhe disa aksidente trafiku por pa ndonjë pasojë të madhe.

 

. 10994644_10205860320376045_1227180881_n   10968168_10205860320216041_554150734_n   10968014_10205860320096038_1539414842_n  10967865_10205860330736304_2100934394_n  10966982_10205860330336294_1219109821_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fleni-fleni-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala