Flamuri që tërboi tifozët armenë në Elbasan Arena (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Një flamur turk në stadiumin “Elbasan Arena” duke se ka tërbuar mysafirët armen, transmeton Albeu.com.

Tifozët e irrituar kanë tentuar të afrohen drejt pjesës shqiptare ku një tifoz shiptarë po u tregonte flamurin turk, ndërsa ka qenë policia që penguar tifozët e pakët të shkaktojnë ndonjë incident, duke e larguar nga vendgjarja edhe tifozin shqiptar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/flamuri-qe-terboi-tifozet-armene-ne-elbasan-arena-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala