Fisnik Ismailit 48 orë paraburgim

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se deputetit të saj Fisnik Ismaili është shqiptuar masa e ndalimit prej 48 orësh paraburgim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fisnik-ismailit-48-ore-paraburgim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala