Fisnik Ismaili “torturon” studentët

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Levizjës Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, i cili është edhe ligjerues në Kolegjin AAB, ka bërë një postim përderisa studentët e këtij kolegji ishin duke iu nënshtruar provimit në afatin e janarit tek ai.

Ismaili në postimin e bërë në facebook “kërcënon” studentët që po qeshin duke iu thënë që nuk do qeshin më, raporton Gazeta Fjala.

Ky është postimi i plotë i deputetit të Kosovës:

Duke i torturue studentat në provimin e janarit. Nja dy-tre qaty po keshin, po s’t’kanë keshë ma.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fisnik-ismaili-torturon-studentet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala