Fisnik Ismaili: “Qeshtu do me u ba një kriminel Kryetar shteti”

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, që pak minuta më parë është tërhequr zvarrë nga salla plenare ka reaguar përmes një statusi në Facebook.

“Na nxorën me dhunë prej ulëseve të deputetëve. Qeshtu ushtrohet dhuna ndaj qindra mija qytetarëve që i përfaqësojmë aty. Qeshtu vepron një pushtet diktarorial, i cili me zor po e çon Kosovën në humnerë. Qeshtu do me u ba një kriminel Kryetar shteti. Qeshtu neve na bajnë edhe ma të fortë! Kemi me i ndalë, qoftë edhe deri në frymën e fundit”, ka shkruar Ismaili.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fisnik-ismaili-qeshtu-do-me-u-ba-nje-kriminel-kryetar-shteti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala