Fisnik Ismaili përshendetë protestuesit nga Facebook-u

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, është solidarizuar me protestuesit që po vazhdrojnë të qëndrojnë para Kuvendit të Kosovës.  Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Ismaili ka thënë se ai është duke menduar për ta në këto momente.

“Me mendje te gjithë ata protestues jashtë Kuvendit të Kosovës, që janë mbledhë sot në përkrahje të atyne deputetëve që vazhdojnë me qenë këmbëngulës që seancat plenare mos me vazhdue, deri të tërhiqet nënshkrimi i marrëveshjes për Zajednicën. Ju due,” ka shkruar ai./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fisnik-ismaili-pershendete-protestuesit-nga-facebook-u/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala