Fisnik Ismaili me filikaçë në Elbasan (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, i cili gjatë paradites pengoi zhvillimin e seancës së Kuvendit të Kosovës me filikaçë, është nisur për Elbasan Arena, transmeton Gazeta Fjala.

Ai në profilin e tij në facebook, shkruan:

“Detyra ime në Kuvend për sot u krye me sukses, tash mule n’Elbasan, o heeeej!

fisnik ismaili

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fisnik-ismaili-me-filikace-ne-elbasan-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala