Fisnik Ismaili ironizon me Ismet Beqirin në Kuvend

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes Fisnik Ismaili në debatin për të drejtat e autorit dhe për të drejtat e përafërta që po zhvillohet në Kuvendin e Kosovës, ka ironizuar me shefin e GP të LDK-së Ismet Beqirin.

Ismaili ka thënë se Ismet Beqiri krenohet me pritjen e një reperi “të dështuar” duke ia cakur dorën në zyrë, pa e specifikuar për cilin reper bëhet fjalë.

Ismaili duke qeshur ka thënë për Beqirin: “Bile as nuk ka ditur t’ia cak, ia ka dhanë dorën.”

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fisnik-ismaili-ironizon-me-ismet-beqirin-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala