Fillon votimi për shkarkimin ose jo të rektorit

Autori:Gazeta Fjala

Në mledhjen e Këshillit drejtues të UP-së filloi votimi pro ose kunder Ramadan Zejnullahut.mbl

mbledhja

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-votimi-pe-shkarkimin-ose-jo-te-rektorit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala