Fillon takimi Mustafa-Rama, nuk dihen temat që do të diskutohen

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Prishtinë ka filluar takimi mes kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa dhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

Në takim po marrin pjesë edhe ministrat e Jashtëm të Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Shqipërisë, Ditmir Bushati.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-takimi-mustafa-rama-nuk-dihen-temat-qe-do-te-diskutohen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala