Fillon takimi Kosovë – Serbi në Bruksel

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka nisur takimi Kosovë – Serbi në Bruksel, pasi më parë Mogherini takoi dy delegacionet veç e veç. Në takim janë prezentë kryeministra e ministra nga të dyja vendet, transmeton Koha.net.

Në delegacionin e Kosovës shihet kryeministri Isa Mustafa, zëvendës kryeministri dhe ministri për Punë të Jashtme, Hashim Thaçi, ministrja për Dialog, Edita Tahiri dhe koordinatori për Negociata Blerim Shala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-takimi-kosove-serbi-ne-bruksel/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala