Fillon takimi i Opozitës

Autori:Avdyl Pajaziti

Në selinë qendrore të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, sapo ka nisur takimi i liderëve të tri subjekteve opozitare, Visar Ymeri, Fatmir Limaj dhe Ramush Haradinaj.

Në këtë takim pritet të vendoset për kohën se kur do të mbahet protesta e Opozitës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-takimi-i-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala