Fillon seanca e Kuvendit të Kosovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Përveç deputetëve të partive qeverisëse, në sallën e Kuvendit janë duke hyrë edhe deputetët e opozitës.

Sot pritet që Kuvendi i Kosovës të diskutojë rreth ndryshimeve të amendamenteve kushtetuese të cilat do të hapnin rrugë për themelimin e Gjykatës Speciale. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala