Fillon publikimi i listave të veteranëve

Autori:Avdyl Pajaziti

Nga dita e sotme, Komisioni për verifikimin e statusit të veteranëve, invalidëve, dëshmorëve apo pjesëmarrësve tjerë në UÇK do të fillojë publikimin e listave të para të verifikuara.

Listat e para do të dalin për Zonën Operative të Llapit dhe Karadakut.

Kështu është bërë e ditur dy ditë më parë në një konferencë për media nga vetë kryetari i Komisionit Agim Çeku.
Gjatë kësaj konference Çeku, bëri me dije se nga rreth 66 mijë aplikime, 65 mijë prej tyre janë verifikuar

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-publikimi-i-listave-te-veteraneve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala