Fillon protesta kundër dhunës në Kuvend (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pjesëtarë të shoqërisë civile në Kosovë, janë mbledhur në sheshin Zahir Pajaziti, për një marsh simbolik deri te Kuvendi i Kosovës, për të protestuar kundër dhunës që partitë opozitare po shfaqin në organin përfaqësues të vendit.

Shoqëria civile protestë kundër dhunës në Kuvend

 

4

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-protesten-kunder-dhunes-ne-kuvend-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala