Fillon mbyllja e urës së Ibrit me mburoja të metalta

Autori:Gazeta Fjala

Në anën jugore të Mitrovicës, Policia po ndalon automjetet që të kenë qasje te Ura e Ibrit.

Pritet fillimi i punimeve, që nënkupton vetëm mbylljen e urës kryesore të Ibrit nga të dyja anët me mburoja të metalta por jo edhe heqjen e barrikadës.

Punimet pritet t’i realizojë një kompani e kontraktuar nga BE-ja./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-mbyllja-e-ures-se-ibrit-me-mburoja-te-metalta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala