Fillon mbledhja e kryesisë, merr pjesë edhe Aida Dërguti e VV-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit është mbledhur sot për të diskutuar për pikat e rendit të ditës që do të vendosen në seancën e radhës, raporton Indeksonline.

Prezent është edhe përfaqësuesja e Vetëvendosjes, Aida Dërguti, e Vetëvendosjes, e cila ka ardhur në mbledhjem e shefave të grupeve parlamentare që janë duke e zhvilluar në Kuvend bashkë me kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli.

Sot do të vendoset se kur do të mbahet seanca e radhës e Kuvendit dhe do të bëhen publike qëndrimet e opozitës se a do ta bllokojnë përsëri Kuvendin./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-mbledhja-e-kryesise-merr-pjese-edhe-aida-derguti-e-vv-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala