Fillon gallata me vezët në Kuvend (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në internet tani kanë filluar të shpërndahen foto ironizuese për ngjarjet që ndodhën sot në Kuvendin e Kosovës!

Shikoni më poshtë fotot:

233

 

 

3323

 

2323

2342

232

Fotot janë bërë nga Podujeva Night.

 

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-gallata-me-vezet-ne-kuvend-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala