Fillon arrestimi i deputetëve?

Autori:Zekirja Shabani

Pas hedhjes së gazit lotësjellës dhe dërprerjes së seancës përkohësisht, merret vesh se policia brenda Kuvendit ka filluar që të arrestoj deputetët e opozitës.
Lajmi mbetet të konfirmohet se cilët janë deputetët e arrestuar nga policia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillon-arrestimi-i-deputeteve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala