Fillojnë përgatitjet për pritjen e mbretit të Jordanisë

Autori:Gazeta Fjala

Në sheshin “Ibrahim Rugova”, kanë filluar përgatitjet për ceremoninë e pritjes së Mbretin e Mbretërisë Hashemite të Jordanisë, Abdullah II Ibn Al Hussein.

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga në ora 12:00 do ta pres mbretin në obektin e Presidencës. Foto Gazeta Fjala.

pritja

pritja e pres

jord

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/fillojne-pergatitjet-per-pritjen-e-mbretit-te-jordanise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala