Filloi takimi Mustafa-Vuçiq (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka filluar në Bruksel takimi i radhës ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa dhe atij të Serbisë, Aleksander Vuçiq.

Lajmin për fillimin e takimit e ka bërë të ditur më Twitter zëdhënësja e Mogherinit, Maja Kocijançiq.

Në këtë takim pritet të bisedohet për këto çështje: prefiksi, energjetika, barrikada mbi lumin Ibër dhe për Asociacionin serb të komunave.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/filloi-takimi-mustafa-vuciq-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala