Filloi seanca e Kuvendit për herë të katërt

Autori:Gazeta Fjala

Për herë të katër kryeparlamentari Kadri Veseli ka filluar seancës e ndërprerë tri herë për shkak të hedhjes së gazit lotsjellës nga blloku opozitarë.

Seanca po mbahet pa deputetët e opozitës, pasi qëe ata janë përjashtuar nga kryesia e Kuvendit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/filloi-seanca-ekuvendit-per-here-te-katert/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala